Öneriler

Çocuklar ve Aileler İçin Fim Önerileri

Çocuklar ve Aileler İçin Fim Önerileri

Filmlerdeki her sahne, her iddia size uygun olmayabilir. Doğru olmayabilir. Filmler, çocuk eğitimindeki yanlışlıklara yönelik eleştiriler içerebilir. Temel amaç; çocuklara, çocukluğa, onların düşünme ve yaşama biçimine dair yeni bilgiler, gözlemler elde etmeye hizmet etmektir.
Yetişkinler İçin Film Önerileri

Yetişkinler İçin Film Önerileri

Tanıtımı yapılan filmlerdeki her şeyin onaylandığı düşünülmemelidir. Eleştirel yönden de bakılmalıdır. Bazen neyin, niye yapılmaması gerektiği gösterilmektedir. Bazen başka türlü de var olunabileceğinin altı çizilmektedir. Tanıtımı yapılan filmlerdeki aile ve toplum değerleri kendi değerlerimizle çelişebilir.
Kişisel Gelişim İçin Kitap Önerileri

Kişisel Gelişim İçin Kitap Önerileri

İnsan bilgilendikçe değişir, daha iyisini yapar. Bir çok hata, yanlış bilgi,deneyim,farkındalık eksikliğinden kaynaklanır. Değişim odaklı,farkındalık temelli bütün yaklaşımlarda hayatın, ilişkilerin bilgisine gönderme yapılır. bir kitap okudum hayatım değişti ...diyenlere
Anne Babalara Kitap Önerileri

Anne Babalara Kitap Önerileri

Aileler, eğitimciler hepimiz yeni şeyler öğrendikçe daha iyisini yapar hale geliriz. Anne baba ve eğitimle uğraşanlara yönelik kitap,yayın önerilerimizi inceleyebilirsiniz.
Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.elikapsikoloji.com sitesine ve site sahibi Meryem Gül Eren aittir. copyright © 2015 - 2023 - Sayaç : 141571
Bu sitede yer alan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için kullanılamaz.